Osiągnięcia uczniów w r. szk. 2020/2021

Opublikowano: piątek, 17 wrzesień 2021 Małgorzata Wolska Drukuj

1)      Liliana Zagórda - uczennica kl. 2B – II miejsce w XXI Powiatowym Konkursie Publicystycznym "O laur Peryskopu"  

2)      Julia Róg - uczennica  kl. 2A - III miejsce w XXI Powiatowym Konkursie Publicystycznym "O laur Peryskopu"   

3)      Urszula Mysza - uczennica  kl. 2G - Wyróżnienie w XXI Powiatowym Konkursie Publicystycznym "O laur Peryskopu"  

 

4)      Międzyszkolne Drużynowe Zawody Strzeleckie dla młodzieży o Puchar Starosty Suskiego:

-drużyna męska w składzie: Magiera Jakub, Miodoński Maciej, Urbańczyk Miłosz (IIi ) - I miejsce

-drużyna męska w składzie: Krajewski Radek ( IIi ), Bańdo Stanisław (IId), Klimowski Dariusz (IId) - II miejsce

-drużyna żeńska w składzie: Działowy Wiktoria (IIi), Gwóźdź Aleksandra (IId), Wierzba Weronika( IId) - III miejsce

 

5)      Julia Dragan -  uczennica kl.1B – V miejsce w Polsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z J. Niemieckiego ,,Olimpus"

6)      Patrycja Dębowska -  uczennica kl.2C – 8 miejsce w Polsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z J. Niemieckiego ,,Olimpus"

7)      Magdalena Maj -  uczennica kl.2F – 13 miejsce w Polsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z J. Niemieckiego ,,Olimpus", a miejsce 15 - Natalia Chwała - również uczennicy kl.2f

 

8)      Liliana Zagórda z IIB – drugie wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

9)      Edyta Ślęzak z IIIB - III miejsce oraz awans do finału ogólnopolskiego w XXIII  Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

 

10)  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego SHAMROCK :

II miejsce – Krzysztof Jędrychowski, klasa III b

III miejsce – Szymon Nowak, klasa III a

Wyróżnienia – Wojciech Łopata, Patryk Grabiec klasa III a,

Emilia Janusiewicz klasa III b

 

11)  Drużynowe biegi przełajowe – I miejsce w powiecie, a w zmaganiach wojewódzkich IV miejsce
Nasza szkołę reprezentowali:

 

Dziewczyny: Sarkowicz Justyna, Dębowska Patrycja, Wicher Julia, Górnisiewicz Karolina, Kozieł Julia, Kruk Emilia, Kuś Anna

Chłopcy: Mądry Paweł, Dziadkowiec Dawid, Kwiatek Eryk, Oleksy Patryk, Szafraniec Konrad, Szklarczyk Mikołaj, Gaudyn Łukasz, Moskała Karol

  

12)  II miejsce chłopców i dziewcząt w powiatowych zawodach w siatkówce plażowej  

 

13)  II miejsce chłopców w powiatowych zawodach w piłce nożnej

 

14)  Bieg na Groń Jana Pawła II,

 

klasyfikacja Open dziewcząt:

- I miejsce – Agnieszka Wypiór

- II miejsce – Natalia Pająk

- III miejsce – Klaudia Gnojek

 

klasyfikacja Open chłopców:

- I miejsce – Paweł Mądry

- II miejsce – Dawid Zapalski

- III miejsce – Bartosz Kasiarz

Nasza szkoła otrzymała puchar dla najliczniejszej reprezentacji, która wyniosła 21 osób.

 

15)  Liliana Zagórda – tytuł finalistki w etapie ogólnopolskim oraz tytuł laureatki w etapie diecezjalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

 

16)  Kamil Bednarz – tytuł finalisty w etapie diecezjalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

 

17)  Patrycja Dębowska  – tytuł finalistki w etapie diecezjalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej

 

18)  Kinga Koźbiał – laureatka, III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II

 

19)   Podczas 24. Dni Papieskich zorganizowanych w dniach 12-29 maja 2021 r. przez Parafialny Klub Sportowy Św. Józef  w  Przeglądzie  Literackich Prac Autorskich Dawid Zapalski, uczeń klasy 3A, zajął 2. miejsce, a Patrycja Kosek, uczennica klasy 3B, trzecie. Anna Lach i Katarzyna Moskała z klasy 3C otrzymały wyróżnienia.

 

 

20)  W XVII Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki realizowanym w naszej szkole w klasach 3A, 3B i 3C, pięcioro uczniów zakwalifikowało się do etapu ogólnopolskiego.

 

 

21)  XXII Powiatowym Konkursie Publicystycznym „O laur „Peryskopu””.

- Liliana Zagórda z 2B-  II miejsce za reportaż, 
- Kinga Kawa z 3B-   III miejsce za reportaż, 
- Urszula Mysza z 2G-  III miejsce za felieton,
- Martyna Żak z 2G-   V wyróżnienie za reportaż. 

 

22)  Kamila Kosek - Uczennica klasy II J – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie „W hołdzie ks. Janowi Twardowskiemu”

 

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
ul. A. Mickiewicza 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 33-8766-526
faks. 33-8766-526
e-mail: lokalwaria@iap.pl

http://www.lokalwaria.pl

Regon 356549345. NIP 551-23-14-307