Opublikowano: wtorek, 14 lipiec 2020 Maria Nowak Drukuj

Klasa ekonomiczno-turystyczna

Przedmioty rozszerzone:
- matematyka
- geografia
- język angielski 

Języki obce:
- j. angielski,
- j. niemiecki

Jeśli jesteś przedsiębiorczy, interesujesz się matematyką, geografią oraz językami obcymi, a w przyszłości chciałbyś założyć własną firmę lub pracować dla międzynarodowej korporacji, to klasa ekonomiczna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Tu pogłębisz swoje umiejętności matematyczne, nauczysz się logicznego myślenia. Intensywna nauka języka angielskiego, w tym  języka w biznesie, oraz przedmiot ekonomia w praktyce nie tylko odpowiednio przygotują Cię do studiów na rodzimych ale i zagranicznych uczelniach. Dzięki tej klasie nabędziesz umiejętności związane z funkcjonowaniem człowieka w warunkach gospodarki rynkowej.

Nauka w tej klasie zapewnia: profesjonalne przygotowanie do studiowania matematyki, ekonomii, inżynierii finansowej, ekonomii menadżerskiej, stosunków międzynarodowych, geografii, turystyki, turystyki międzynarodowej, geologii, marketingu i zarządzania, bankowości, handlu międzynarodowego, logistyki.

Klasa dla dociekliwych, poszukujących szerokiej wiedzy o współczesnym świecie, zarówno w aspekcie społeczno-politycznym, jak i ekonomiczno – gospodarczym oraz kulturowym.

 

   

  

 

  

 

   

 

   

 

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika
ul. A. Mickiewicza 9
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
tel. 33-8766-526
faks. 33-8766-526
e-mail:
 sekretariat@lokalwaria.pl

http://www.lokalwaria.pl

Regon 356549345. NIP 551-23-14-307